Tryeza.com

Sugjero nje artikull per kete teme | Posto nje pyetje per kete teme
Reklama:

BizneseArtikuj dhe lajme te reja:
Shitje Online

Ambasada kanadeze prishtine

Eshte mese e vertete se ambasada kanadeze prishtine ka shume rezultate ne shume faqe te ndryshme shqiptare.
Gjithesesi ne ju ftojme te lexoni me teper per kete argument ne nje nga faqet e poshtelistuara.
Nese keni ndonje pyetje klikoni ketu per ta publikuar online. Mbase dikush do tiu kthej pergjigje dhe ju ndihmon.

[ Lojra me makina ] [ Lojra me barbi ]
Reklama
ReklamaPyetje ne lidhje me kete teme nga vizitoret tane:


“Si duhet te beje termin ne Canada Embassy ! Nje shoku im me ka derguar garancion me fton per te qendruar dy jave ! ”
Pustuar nga: Fat Oss ne daten: 06-02-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Cilat jane kushtet per shperngulje nga kosova ne kanada,jam i martuar me dy femije.! Flm”
Pustuar nga: Toso ne daten: 26-07-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“ju lutem aka mundesi me dit asht e vertet qe po luypin ne kanad mi mar prej kosove une jom besi nga peja jom familjar”
Pustuar nga: besart ne daten: 16-06-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje

Artikuj dhe pergjigje:


Ambasada kanadeze prishtine

Ne Prishtine nuk ka zyre e as ambasade kanadeze sepse mesa ndegjova prej disa miqve te mi kanadeze, por ambasada ne Shkup e ka kete adrese:


Host Country: Macedonia
Country of Embassy: Canada
Embassy: Canadian Embassy
Address: 12-ta Udarna Brigada 2-a
Town/City: Skopje,
Postal Code: 91000
Telephone: + 389 91 125 228 + 389 91 122 680
Fax: + 389 91 122 681
E-mail: dfaitmk@unet.com.mk

ne daten:
Posto nje ide

Lista e faqeve:

ambasada kanadeze prishtineFletet e verdha Shqiptare
Lexoni me teper per ambasada kanadeze prishtine duke vizituar faqen fleteteverdha.info. Ka shume artikuj te ndryshem te publikuar ne kete faqe. Vizitojeni tani.
http://www.fleteteverdha.info


Nese nuk gjeni asnje informacion ne faqet e mesiperme ju ftojme te vizitone faqe te tjera te rrijetit tone si:

Si te DobesohemiSi te Dobesohemi
Lexoni me teper per ambasada kanadeze prishtine duke vizituar faqen sitedobesohemi.com. Ka shume artikuj te ndryshem te publikuar ne kete faqe. Vizitojeni tani.
http://www.sitedobesohemi.com

 

Indeksi | Terms & Conditions | Privacy Policy